bigseanboii

bigseanboii
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 7% Inglourious Basterds (2009) - Rated 28 Jun 2017
100 75% Ip Man 2: Legend of the Grandmaster (2010) - Rated 28 Jun 2017
100 75% Ip Man 3 (2015) - Rated 28 Jun 2017
100 75% Ip Man (2008) - Rated 28 Jun 2017
95 39% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 24 Jun 2017
100 75% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 24 Jun 2017
80 7% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 24 Jun 2017
95 39% Kong: Skull Island (2017) - Rated 24 Jun 2017
95 39% Captain America: Civil War (2016) - Rated 24 Jun 2017
100 75% Zoolander (2001) - Rated 24 Jun 2017