Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bigsmoke58

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 3, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out bigsmoke58's...
35 5% Wonder Boys (2000) - May 03, 2019
60 65% Forever Young (1992) - May 03, 2019
45 25% The 13th Warrior (1999) - May 03, 2019
40 15% Speed 2: Cruise Control (1997) - May 03, 2019
90 85% The Abyss (1989) - May 03, 2019
50 45% The Pursuit of Happyness (2006) - May 03, 2019
50 45% Annie Hall (1977) - May 03, 2019
95 95% The Exorcist (1973) - May 03, 2019
70 75% Total Recall (1990) - May 03, 2019
50 45% Black Hawk Down (2001) - May 03, 2019