bigtabs

bigtabs
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 9% The Warriors (1979) - Rated 19 Apr 2017
95 98% Life on Mars (2006) - Rated 19 Apr 2017
80 88% Contact (1997) - Rated 09 Oct 2016
60 46% Splice (2010) - Rated 09 Oct 2016
45 17% Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) - Rated 08 Oct 2016
50 22% Gladiator (2000) - Rated 08 Oct 2016
60 46% Elysium (2013) - Rated 08 Oct 2016
70 69% Mask (1985) - Rated 08 Oct 2016
60 46% Dog Soldiers (2002) - Rated 08 Oct 2016
55 31% Bulletproof Monk (2003) - Rated 08 Oct 2016