bijeshnath

bijeshnath
Movie Buff - 215 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 68% It Happened One Night (1934) - Rated 03 Mar 2017
80 84% Arrival (2016) - Rated 03 Mar 2017
68 15% Ant-Man (2015) - Rated 18 Sep 2016
68 15% Mr. Holmes (2015) - Rated 18 Sep 2016
75 55% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 18 Sep 2016
71 28% Horrible Bosses 2 (2014) - Rated 18 Sep 2016
77 68% Ex Machina (2015) - Rated 18 Sep 2016
77 68% Nightcrawler (2014) - Rated 18 Sep 2016
75 55% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 18 Sep 2016
71 28% Ted 2 (2015) - Rated 18 Sep 2016