bilbo666

bilbo666
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

52% There Will Be Blood (2007) - Rated 04 Jul 2017
52% RoboCop (1987) - Rated 04 Jul 2017
84% Withnail & I (1987) - Rated 04 Jul 2017
4% Se7en (1995) - Rated 04 Jul 2017
84% After Hours (1985) - Rated 04 Jul 2017
98% Blade Runner (1982) - Rated 04 Jul 2017
84% Vampire's Kiss (1989) - Rated 04 Jul 2017
84% Take Shelter (2011) - Rated 04 Jul 2017
84% Taxi Driver (1976) - Rated 04 Jul 2017
84% The Fifth Element (1997) - Rated 04 Jul 2017