bilius

bilius
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 13% The Swan Princess (1994) - Rated 26 Feb 2012
90 87% Promises (2001) - Rated 21 Feb 2012
86 59% Wallace & Gromit in The Wrong Trousers (1993) - Rated 21 Feb 2012
89 72% The Elegant Universe (2003) - Rated 21 Feb 2012
90 87% Planet Earth (2006) - Rated 21 Feb 2012
70 13% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 21 Feb 2012
80 33% Super Size Me (2004) - Rated 21 Feb 2012
69 8% Coneheads (1993) - Rated 21 Feb 2012
75 20% Alien (1979) - Rated 21 Feb 2012
70 13% Blade Runner (1982) - Rated 21 Feb 2012