biljac

biljac
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 85% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 15 May 2022
94 96% The Big Sky (1952) - Rated 15 May 2022
89 62% Dolemite Is My Name (2019) - Rated 15 May 2022
50 1% Black Swan (2010) - Rated 15 May 2022
91 78% Zulu (1964) - Rated 15 May 2022
84 38% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 15 May 2022
85 42% Elmer Gantry (1960) - Rated 15 May 2022
84 38% The Thin Red Line (1998) - Rated 17 Jan 2016
92 85% Goodfellas (1990) - Rated 17 Jan 2016
75 14% Ed Wood (1994) - Rated 17 Jan 2016