billafu

billafu
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Deltona, FL/Volusia, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 61% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 13 Feb 2012
76 32% L.A. Confidential (1997) - Rated 13 Feb 2012
65 14% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 13 Feb 2012
65 14% The Elephant Man (1980) - Rated 13 Feb 2012
95 80% Death Proof (2007) - Rated 13 Feb 2012
98 92% Catch-22 (1970) - Rated 13 Feb 2012
94 73% True Romance (1993) - Rated 13 Feb 2012
84 42% No Country for Old Men (2007) - Rated 13 Feb 2012
85 47% The Return of the Living Dead (1985) - Rated 13 Feb 2012
86 51% Saving Private Ryan (1998) - Rated 13 Feb 2012