billallen8

billallen8
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love movies. I hate finding a good one.

more Recent Ratings

80 30% 12 Angry Men (1997) - Rated 30 Apr 2017
80 30% The Pianist (2002) - Rated 30 Apr 2017
82 55% Breach (2007) - Rated 30 Apr 2017
85 65% Casablanca (1942) - Rated 30 Apr 2017
77 5% The Sixth Sense (1999) - Rated 30 Apr 2017
90 90% Inception (2010) - Rated 30 Apr 2017
88 75% American Sniper (2014) - Rated 30 Apr 2017
90 90% North by Northwest (1959) - Rated 30 Apr 2017
80 30% The Lincoln Lawyer (2011) - Rated 30 Apr 2017
80 30% Bridge of Spies (2015) - Rated 30 Apr 2017