billybudd

billybudd
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2017
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 71% Argo (2012) - Rated 15 Jul 2017
85 47% The Debt (2010) - Rated 15 Jul 2017
90 86% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 15 Jul 2017
88 71% True Grit (2010) - Rated 15 Jul 2017
88 71% The Goonies (1985) - Rated 15 Jul 2017
60 7% Mystic River (2003) - Rated 15 Jul 2017
50 2% 12 Monkeys (1995) - Rated 15 Jul 2017
85 47% A History of Violence (2005) - Rated 15 Jul 2017
85 47% The Matrix (1999) - Rated 15 Jul 2017
80 21% Firestarter (1984) - Rated 15 Jul 2017