Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bingobango

Movie Buff - 248 Film Ratings

Member Since: Sep 10, 2018

Location: UK

more Recent Ratings
Check out bingobango's...
80 81% Manbiki kazoku (2018) - Nov 26, 2018
55 31% Meek's Cutoff (2010) - Nov 19, 2018
70 57% Los Angeles Plays Itself (2003) - Nov 19, 2018
20 3% Halloween (1978) - Nov 19, 2018
35 10% Miller's Crossing (1990) - Nov 19, 2018
80 81% The Hole (1998) - Nov 19, 2018
67 50% Widows (2018) - Nov 19, 2018
83 87% Dog Day Afternoon (1975) - Nov 03, 2018
63 40% To Live and Die in L.A. (1985) - Nov 03, 2018
67 50% 12 Monkeys (1995) - Nov 03, 2018