biocoder

biocoder
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 29 Jan 2022
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Scandal (2012) - Rated 29 Jan 2022
100 House of Cards (2013) - Rated 29 Jan 2022
100 The 100 (2014) - Rated 29 Jan 2022
100 The Good Doctor (2017) - Rated 29 Jan 2022
100 Manifest (2018) - Rated 29 Jan 2022
90 Sex Education (2019) - Rated 29 Jan 2022
90 La casa de papel (2017) - Rated 29 Jan 2022
100 Breaking Bad (2008) - Rated 29 Jan 2022
100 StartUp (2016) - Rated 29 Jan 2022
100 The Good Fight (2017) - Rated 29 Jan 2022