bishnu83

bishnu83
Film Freak - 704 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2008
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

43% Knight and Day (2010) - Rated 18 Feb 2012
27% Date Night (2010) - Rated 18 Feb 2012
43% The Wolfman (2010) - Rated 18 Feb 2012
66% The American (2010) - Rated 18 Feb 2012
66% The Way Back (2010) - Rated 18 Feb 2012
9% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 18 Feb 2012
9% Get Him to the Greek (2010) - Rated 18 Feb 2012
9% The Expendables (2010) - Rated 18 Feb 2012
9% Cop Out (2010) - Rated 18 Feb 2012
9% Clash of the Titans (2010) - Rated 18 Feb 2012