biski9

biski9
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2015
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 95% Inherent Vice (2014) - Rated 05 Oct 2019
60 25% (500) Days of Summer (2009) - Rated 05 Oct 2019
91 85% Belle de jour (1967) - Rated 05 Oct 2019
87 70% The Ice Storm (1997) - Rated 05 Oct 2019
88 76% Don't Look Now (1973) - Rated 05 Oct 2019
95 95% The Big Lebowski (1998) - Rated 28 Dec 2015
96 99% Under the Skin (2014) - Rated 28 Dec 2015
91 85% Fargo (2014) - Rated 28 Dec 2015
94 92% The Master (2012) - Rated 28 Dec 2015
63 29% Chasing Amy (1997) - Rated 28 Dec 2015