Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bissou

Movie Buff - 113 Film Ratings

Member Since: Dec 16, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
85 85% Full Metal Jacket (1987) - Dec 16, 2018
75 60% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Dec 16, 2018
85 85% Mulholland Drive (2001) - Dec 16, 2018
85 85% Candy (2006) - Dec 16, 2018
85 85% The Dreamers (2004) - Dec 16, 2018
85 85% American Beauty (1999) - Dec 16, 2018
75 60% Lost in Translation (2003) - Dec 16, 2018
85 85% Vertigo (1958) - Dec 16, 2018
75 60% Black Swan (2010) - Dec 16, 2018
85 85% Inglourious Basterds (2009) - Dec 16, 2018