biz

biz
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 02 Jun 2017
Location: Mersin, Turkey
Age: 41
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 69% Another Year (2010) - Rated 03 Jun 2017
100 92% Anayurt Oteli (1987) - Rated 03 Jun 2017
95 69% Au hasard Balthazar (1966) - Rated 03 Jun 2017
95 69% The 400 Blows (1959) - Rated 03 Jun 2017
95 69% The Crying Game (1992) - Rated 03 Jun 2017
100 92% A Short Film About Killing (1988) - Rated 03 Jun 2017
100 92% A Short Film About Love (1988) - Rated 03 Jun 2017
100 92% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 03 Jun 2017
95 69% Little Shop of Horrors (1986) - Rated 03 Jun 2017
95 69% Persona (1966) - Rated 03 Jun 2017