bizanskizi

bizanskizi
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 70% La Famille Bélier (2014) - Rated 25 Feb 2016
85 70% Slow West (2015) - Rated 25 Feb 2016
75 50% İftarlık Gazoz (2016) - Rated 25 Feb 2016
85 70% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 25 Feb 2016
65 32% The Present (2015) - Rated 25 Feb 2016
45 12% Yeni Dünya (2015) - Rated 25 Feb 2016
60 25% Özür Dilerim (2013) - Rated 25 Feb 2016
55 20% Kusursuzlar (2013) - Rated 25 Feb 2016
82 62% 1944 (2015) - Rated 25 Feb 2016
85 70% Rust & Bone (2012) - Rated 25 Feb 2016