bizboz

bizboz
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 54% Louie (2010) - Rated 24 Apr 2018
100 96% Game of Thrones (2011) - Rated 24 Apr 2018
80 54% The Matrix (1999) - Rated 24 Apr 2018
85 70% Braveheart (1995) - Rated 24 Apr 2018
95 90% Scrubs (2001) - Rated 24 Apr 2018
100 96% House M.D. (2004) - Rated 24 Apr 2018
80 54% The Theory of Everything (2014) - Rated 24 Apr 2018
80 54% Ex Machina (2015) - Rated 24 Apr 2018
95 90% Ratatouille (2007) - Rated 24 Apr 2018
85 70% Citizenfour (2014) - Rated 24 Apr 2018