bizcs

bizcs
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2012
Location: maraþ, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 6% The Hurt Locker (2009) - Rated 27 Jun 2012
65 6% Avatar (2009) - Rated 27 Jun 2012
1% Yumurta (2007) - Rated 27 Jun 2012
85 22% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 27 Jun 2012
85 22% Inglourious Basterds (2009) - Rated 27 Jun 2012
88 65% Fight Club (1999) - Rated 27 Jun 2012
88 65% Se7en (1995) - Rated 27 Jun 2012
88 65% Mediterraneo (1991) - Rated 27 Jun 2012
90 86% Cinema Paradiso (1988) - Rated 27 Jun 2012
90 86% The Godfather (1972) - Rated 27 Jun 2012