bizzy66

bizzy66
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 96% Arrival (2016) - Rated 06 Nov 2017
89 76% Casino (1995) - Rated 06 Nov 2017
85 60% Drive (2011) - Rated 06 Nov 2017
93 90% American History X (1998) - Rated 06 Nov 2017
85 60% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 06 Nov 2017
92 86% Baby Driver (2017) - Rated 06 Nov 2017
40 2% Bad Santa 2 (2016) - Rated 06 Nov 2017
73 42% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 06 Nov 2017
60 18% Jack Reacher: Never Go Back (2016) - Rated 06 Nov 2017
52 8% The Great Wall (2016) - Rated 06 Nov 2017