bjvinso

bjvinso
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 79% Land of the Dead (2005) - Rated 05 Aug 2019
11% Jacob's Ladder (1990) - Rated 05 Aug 2019
100 94% Let the Right One In (2008) - Rated 05 Aug 2019
11% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 05 Aug 2019
50 54% The Dead Zone (1983) - Rated 05 Aug 2019
11% AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Rated 05 Aug 2019
30 45% The Host (2006) - Rated 05 Aug 2019
30 45% I Still Know What You Did Last Summer (1998) - Rated 05 Aug 2019
50 54% Friday the 13th (1980) - Rated 05 Aug 2019
100 94% The Conjuring (2013) - Rated 05 Aug 2019