bkilpat01

bkilpat01
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% The Future (2011) - Rated 26 Sep 2019
79 4% Sphere (1998) - Rated 26 Sep 2019
85 50% Event Horizon (1997) - Rated 26 Sep 2019
80 22% Ghost Ship (2002) - Rated 26 Sep 2019
95 81% Airplane! (1980) - Rated 26 Sep 2019
85 50% Spy Hard (1996) - Rated 26 Sep 2019
80 22% Wag the Dog (1997) - Rated 26 Sep 2019
80 22% My Fellow Americans (1996) - Rated 26 Sep 2019
89 68% The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Rated 26 Sep 2019
95 81% Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Rated 26 Sep 2019