bkohut3

bkohut3
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

34 5% Mank (2020) - Rated 02 Nov 2021
78 65% Fear Street Part Two: 1978 (2021) - Rated 02 Nov 2021
71 45% To All the Boys I've Loved Before (2018) - Rated 02 Nov 2021
85 80% Mr. Robot (2015) - Rated 17 Jan 2016
100 95% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 17 Jan 2016
85 80% Carol (2015) - Rated 17 Jan 2016
40 15% The Danish Girl (2015) - Rated 17 Jan 2016
70 35% Bajirao Mastani (2015) - Rated 17 Jan 2016
75 55% The Martian (2015) - Rated 17 Jan 2016
60 25% Bridge of Spies (2015) - Rated 17 Jan 2016