blackbird

blackbird
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2019
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

64 20% Night School (2018) - Rated 18 Jan 2019
100 93% Die Hard (1988) - Rated 17 Jan 2019
100 93% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 17 Jan 2019
100 93% Heat (1995) - Rated 17 Jan 2019
80 57% The Witch (2016) - Rated 17 Jan 2019
40 0% Madame Hyde (2017) - Rated 17 Jan 2019
98 86% Whiplash (2014) - Rated 17 Jan 2019
72 42% The Ritual (2017) - Rated 17 Jan 2019
88 67% Quincy (2018) - Rated 17 Jan 2019
90 75% Hold the Dark (2018) - Rated 17 Jan 2019