blackendblue

blackendblue
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2018
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 2% Fleabag (2016) - Rated 05 Jan 2022
55 12% Garth Marenghi's Darkplace (2004) - Rated 05 Jan 2022
65 32% The Century of the Self (2002) - Rated 05 Jan 2022
80 65% City Lights (1931) - Rated 29 Sep 2021
75 42% The Decalogue (1989) - Rated 29 Sep 2021
55 12% Breaking Bad (2008) - Rated 29 Sep 2021
80 65% The Wire (2002) - Rated 29 Sep 2021
60 25% BoJack Horseman (2014) - Rated 29 Sep 2021
60 25% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 29 Sep 2021
80 65% Mulholland Drive (2001) - Rated 29 Sep 2021