blackfish41

blackfish41
Film Freak - 516 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 52% Children of Men (2006) - Rated 19 Oct 2015
70 52% The Interpreter (2005) - Rated 19 Oct 2015
60 22% Sleepers (1996) - Rated 19 Oct 2015
70 52% Black Hawk Down (2001) - Rated 19 Oct 2015
60 22% A History of Violence (2005) - Rated 19 Oct 2015
60 22% Basic Instinct (1992) - Rated 19 Oct 2015
70 52% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 19 Oct 2015
70 52% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 19 Oct 2015
60 22% The Proposal (2009) - Rated 19 Oct 2015
70 52% The Return (2003) - Rated 19 Oct 2015