blackgoogle

blackgoogle
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: 85 - 100: Loved
70 - 85: Liked
50 - 70: Okay
25 - 50: Disliked
0 - 25: Hated

more Recent Ratings

90 45% Lost in Translation (2003) - Rated 28 Dec 2016
90 45% American Beauty (1999) - Rated 28 Dec 2016
95 68% Inland Empire (2006) - Rated 28 Dec 2016
84 4% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 28 Dec 2016
93 59% The Shining (1980) - Rated 28 Dec 2016
86 13% Paris, Texas (1984) - Rated 28 Dec 2016
87 22% Lost Highway (1997) - Rated 28 Dec 2016
89 31% A Scanner Darkly (2006) - Rated 28 Dec 2016
96 77% Brick (2005) - Rated 28 Dec 2016
97 86% Donnie Darko (2001) - Rated 28 Dec 2016