blacknova

blacknova
Movie Buff - 243 Film Ratings
Member Since: 25 May 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 35% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 25 May 2018
85 72% The Jungle Book (1967) - Rated 25 May 2018
85 72% Twister (1996) - Rated 25 May 2018
85 72% You've Got Mail (1998) - Rated 25 May 2018
85 72% The Mummy Returns (2001) - Rated 25 May 2018
80 52% National Treasure (2004) - Rated 25 May 2018
85 72% Mars Attacks! (1996) - Rated 25 May 2018
40 12% Bride of Chucky (1998) - Rated 25 May 2018
85 72% The Warriors (1979) - Rated 25 May 2018
85 72% You, Me and Dupree (2006) - Rated 25 May 2018