blahboy12

blahboy12
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like action-comedy movies that dont take themselves too seriously.. exhibit a - guardians of the galaxy!

more Recent Ratings

90 71% The Crown (2016) - Rated 16 Apr 2017
95 88% Narcos (2015) - Rated 16 Apr 2017
55 17% Super Troopers (2002) - Rated 16 Apr 2017
80 47% John Carter (2012) - Rated 16 Apr 2017
95 88% Sons of Anarchy (2008) - Rated 16 Apr 2017
65 25% Spectral (2016) - Rated 16 Apr 2017
90 71% Bad Boys II (2003) - Rated 16 Apr 2017
85 56% The OA (2016) - Rated 16 Apr 2017
75 39% The Island (2005) - Rated 16 Apr 2017
90 71% Trollhunters (2016) - Rated 16 Apr 2017