Blanco

blanco
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 65% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 17 Oct 2007
50 15% Mona Lisa Smile (2003) - Rated 17 Oct 2007
75 35% Dogma (1999) - Rated 17 Oct 2007
100 90% The Terminator (1984) - Rated 17 Oct 2007
90 65% The Island (2005) - Rated 17 Oct 2007
90 65% The Fifth Element (1997) - Rated 17 Oct 2007
40 5% Basic (2003) - Rated 17 Oct 2007
80 45% Taxi Driver (1976) - Rated 17 Oct 2007
100 90% The Matrix (1999) - Rated 17 Oct 2007
"Best sci-fi movie ever!"
65 25% Apollo 13 (1995) - Rated 17 Oct 2007