blarrg

blarrg
Movie Buff - 306 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2014
Location: Milwaukee, WI, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% Spirited Away (2001) - Rated 24 Mar 2014
80 49% Brothers (2004) - Rated 24 Mar 2014
75 38% Brothers (2009) - Rated 24 Mar 2014
85 66% An Education (2009) - Rated 24 Mar 2014
85 66% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 24 Mar 2014
85 66% A Very Long Engagement (2004) - Rated 24 Mar 2014
70 31% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 24 Mar 2014
95 90% Charade (1963) - Rated 24 Mar 2014
80 49% The Lion King (1994) - Rated 24 Mar 2014
40 8% Die Another Day (2002) - Rated 24 Mar 2014