blather

blather
Flick Fan - 94 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 82% Eat Drink Man Woman (1994) - Rated 13 Nov 2018
85 28% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 07 Nov 2018
90 70% Learning to Drive (2015) - Rated 07 Nov 2018
90 70% Mustang (2015) - Rated 01 Apr 2018
89 56% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 12 Dec 2015
90 70% Raising Arizona (1987) - Rated 12 Dec 2015
90 70% Paris, Texas (1984) - Rated 12 Dec 2015
89 56% The Great Buck Howard (2008) - Rated 12 Dec 2015
90 70% That Thing You Do! (1996) - Rated 12 Dec 2015
87 41% Best in Show (2000) - Rated 12 Dec 2015