blckshep68

blckshep68
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 75% Black Swan (2010) - Rated 19 Feb 2017
84 68% Top Gun (1986) - Rated 19 Feb 2017
84 68% Dirty Harry (1971) - Rated 19 Feb 2017
86 82% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 19 Feb 2017
78 44% The Boondock Saints (1999) - Rated 19 Feb 2017
69 29% Independence Day (1996) - Rated 19 Feb 2017
72 34% Pretty Woman (1990) - Rated 19 Feb 2017
79 50% 12 Monkeys (1995) - Rated 19 Feb 2017
65 23% Wayne's World 2 (1993) - Rated 19 Feb 2017
31 2% Scream 3 (2000) - Rated 19 Feb 2017