Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bleedingEdge

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 1, 2019

Location: USA

Bio: Fan of comedies and super hero movies.
more Recent Ratings
Check out bleedingEdge's...
58 5% House of Wax (2005) - May 01, 2019
61 15% Hellboy (2004) - May 01, 2019
70 25% Panic Room (2002) - May 01, 2019
71 35% Interstellar (2014) - May 01, 2019
94 95% Billy Madison (1995) - May 01, 2019
92 85% Frozen (2013) - May 01, 2019
91 75% Field of Dreams (1989) - May 01, 2019
80 50% Superman II (1980) - May 01, 2019
80 50% Braveheart (1995) - May 01, 2019
90 65% The Shawshank Redemption (1994) - May 01, 2019