bleeth

bleeth
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2009
Location: Sofia, Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: drum\'n\'bass head sci-fi lover

more Recent Ratings

90 67% The Road Warrior (1981) - Rated 08 Jan 2009
85 50% Cloverfield (2008) - Rated 08 Jan 2009
60 12% Paycheck (2003) - Rated 08 Jan 2009
95 82% The Man from Earth (2007) - Rated 08 Jan 2009
75 25% AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Rated 08 Jan 2009
40 2% The Mist (2007) - Rated 08 Jan 2009
85 50% Alien: Resurrection (1997) - Rated 08 Jan 2009
70 17% Waterworld (1995) - Rated 08 Jan 2009
90 67% Stargate (1994) - Rated 08 Jan 2009
95 82% Alien 3 (1992) - Rated 08 Jan 2009