bloc67

bloc67
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 25 Aug 2012
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 56% WALL·E (2008) - Rated 11 Jul 2015
85 16% Starship Troopers (1997) - Rated 11 Jul 2015
90 30% Solaris (2002) - Rated 11 Jul 2015
80 11% Melancholia (2011) - Rated 11 Jul 2015
93 50% Ghostbusters (1984) - Rated 11 Jul 2015
96 76% Brazil (1985) - Rated 11 Jul 2015
93 50% Battlestar Galactica (2003) - Rated 11 Jul 2015
96 76% RoboCop (1987) - Rated 11 Jul 2015
97 80% Moon (2009) - Rated 11 Jul 2015
90 30% eXistenZ (1999) - Rated 11 Jul 2015