Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bloodvictory

Movie Buff - 174 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out bloodvictory's...
90 76% Marketa Lazarov√° (1967) - Jan 04, 2019
70 15% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jan 04, 2019
80 40% The Protector (2005) - Jan 04, 2019
50 2% Highlander (1986) - Jan 04, 2019
70 15% Crimson Peak (2015) - Jan 04, 2019
50 2% The Conjuring 2 (2016) - Jan 04, 2019
90 76% Saving Private Ryan (1998) - Jan 04, 2019
70 15% Pacific Rim (2013) - Jan 04, 2019
70 15% The Martian (2015) - Jan 04, 2019
90 76% 2001: A Space Odyssey (1968) - Jan 04, 2019