bludydeath

bludydeath
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2013
Location: Marryville, Mo, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 68% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 13 Apr 2014
85 46% How High (2001) - Rated 05 Apr 2014
95 95% Catch Me If You Can (2002) - Rated 05 Apr 2014
89 68% American Pie Presents: The Naked Mile (2006) - Rated 05 Apr 2014
99 99% Blue Streak (1999) - Rated 05 Apr 2014
80 28% The New Guy (2002) - Rated 05 Apr 2014
92 90% Jumper (2008) - Rated 05 Apr 2014
90 78% Moneyball (2011) - Rated 05 Apr 2014
65 3% American Gangster (2007) - Rated 05 Apr 2014
78 20% I Am Legend (2007) - Rated 05 Apr 2014