blueberry*

blueberry_ii
Movie Buff - 150 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ~ ~ ~

more Recent Ratings

58 7% Divergent (2014) - Rated 08 Oct 2014
70 25% Lucy (2014) - Rated 05 Oct 2014
72 30% Now You See Me (2013) - Rated 05 Oct 2014
80 68% Natural Born Killers (1994) - Rated 03 Oct 2014
59 8% Killers (2014) - Rated 02 Oct 2014
68 21% Godzilla (2014) - Rated 01 Oct 2014
77 50% Being John Malkovich (1999) - Rated 30 Sep 2014
80 68% A Beautiful Mind (2001) - Rated 27 Sep 2014
68 21% 7 Boxes (2012) - Rated 27 Sep 2014
79 60% Coherence (2013) - Rated 26 Sep 2014