bluemamba

bluemamba
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 3% Annihilation (2018) - Rated 22 Aug 2020
88 42% Whiplash (2014) - Rated 22 Aug 2020
87 34% Cloverfield (2008) - Rated 22 Aug 2020
80 11% District 9 (2009) - Rated 22 Aug 2020
85 23% Looper (2012) - Rated 22 Aug 2020
92 65% Snowpiercer (2014) - Rated 22 Aug 2020
90 57% 1917 (2019) - Rated 22 Aug 2020
99 80% The Dark Knight (2008) - Rated 22 Aug 2020
85 23% Everest (2015) - Rated 22 Aug 2020
98 73% Inception (2010) - Rated 22 Aug 2020