Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bluestblues

Cinema Addict - 1244 Film Ratings

Member Since: Oct 24, 2014

more Recent Ratings
Check out bluestblues's...
50% Pillow Talk (1959) - Mar 08, 2021
23% Dinner at Eight (1933) - Feb 28, 2021
50% Bride of Frankenstein (1935) - Feb 28, 2021
80% Twentieth Century (1934) - Feb 27, 2021
11% The Break-Up (2006) - Feb 27, 2021
11% I Care a Lot (2021) - Feb 19, 2021
80% Faust (1926) - Feb 17, 2021
11% The Dig (2021) - Feb 05, 2021
11% Click (2006) - Feb 04, 2021
11% Taking Lives (2004) - Feb 01, 2021