BlueWolf

bluewolf
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2022
Location: New Zealand

more Recent Ratings

Check out BlueWolf's...

90 70% When Marnie Was There (2014) - Rated 01 Jun 2022
90 70% Shutter Island (2010) - Rated 01 Jun 2022
90 70% A Silent Voice (2016) - Rated 01 Jun 2022
90 70% Heartstopper (2022) - Rated 01 Jun 2022
85 36% Shaun of the Dead (2004) - Rated 01 Jun 2022
90 70% What We Do in the Shadows (2019) - Rated 01 Jun 2022
90 70% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 01 Jun 2022
85 36% Love, Death & Robots (2019) - Rated 01 Jun 2022
90 70% The Witcher (2019) - Rated 01 Jun 2022
85 36% Wrecked (2016) - Rated 01 Jun 2022