blufear

blufear
Movie Buff - 213 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 84% Ink (2009) - Rated 03 Jan 2018
80 84% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 03 Jan 2018
75 57% Jessica Jones (2015) - Rated 03 Jan 2018
90 98% Stranger Things (2016) - Rated 03 Jan 2018
76 73% Europa Report (2013) - Rated 03 Jan 2018
80 84% I, Robot (2004) - Rated 03 Jan 2018
85 94% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 03 Jan 2018
70 28% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 03 Jan 2018
70 28% Ghost in the Shell (2017) - Rated 03 Jan 2018
78 75% Star Trek Beyond (2016) - Rated 03 Jan 2018