bluoe

bluoe
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2014
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

4 When We Were Kings (1996) - Rated 06 Jul 2014
4 The Times of Harvey Milk (1984) - Rated 02 Jul 2014
4 The Celluloid Closet (1995) - Rated 02 Jul 2014
3 The Nomi Song (2004) - Rated 30 Jun 2014
3 An Unreasonable Man (2006) - Rated 30 Jun 2014
4 Grizzly Man (2005) - Rated 29 Jun 2014
3 Mulan (1998) - Rated 29 Jun 2014
5 Paris Is Burning (1990) - Rated 29 Jun 2014
4 Chungking Express (1994) - Rated 23 Jun 2014
3 Four Lions (2010) - Rated 22 Jun 2014