bma

bma
Film Freak - 626 Film Ratings
Member Since: 29 May 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Cinema-TV lover

more Recent Ratings

70 27% Logan Lucky (2017) - Rated 28 Aug 2017
55 4% Death Note (2017) - Rated 28 Aug 2017
80 61% Dangal (2016) - Rated 17 Aug 2017
40 0% Everything, Everything (2017) - Rated 17 Aug 2017
65 16% Friday the 13th Part 2 (1981) - Rated 12 Aug 2017
60 9% Friday the 13th (1980) - Rated 12 Aug 2017
60 9% True Romance (1993) - Rated 12 Aug 2017
50 2% The Space Between Us (2017) - Rated 12 Aug 2017
70 27% Gifted (2017) - Rated 12 Aug 2017
85 78% The Handmaiden (2016) - Rated 12 Aug 2017