bman2357

bman2357
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2013
Location: Montreal, Canada, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 59% Booty Call (1997) - Rated 04 Nov 2013
67 28% Paul Blart: Mall Cop (2009) - Rated 04 Nov 2013
82 81% White Men Can't Jump (1992) - Rated 04 Nov 2013
77 51% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 04 Nov 2013
78 59% White Chicks (2004) - Rated 04 Nov 2013
70 33% The Hangover Part II (2011) - Rated 04 Nov 2013
80 71% The Graduate (1967) - Rated 04 Nov 2013
80 71% Tommy Boy (1995) - Rated 04 Nov 2013
75 42% Lost in Translation (2003) - Rated 04 Nov 2013
76 48% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 04 Nov 2013