bmcballard

bmcballard
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 92% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 09 Jul 2021
98 99% Saving Private Ryan (1998) - Rated 09 Jul 2021
88 51% Brave (2012) - Rated 09 Jul 2021
94 92% The Birds (1963) - Rated 09 Jul 2021
96 96% Bridesmaids (2011) - Rated 09 Jul 2021
86 37% The Social Network (2010) - Rated 09 Jul 2021
84 26% Trading Places (1983) - Rated 09 Jul 2021
82 19% Coming to America (1988) - Rated 09 Jul 2021
92 86% The Martian (2015) - Rated 09 Jul 2021
88 51% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 09 Jul 2021