bminev

bminev
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 01 May 2013
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 A Beautiful Mind (2001) - Rated 24 May 2013
90 A Good Year (2006) - Rated 24 May 2013
90 Robin Hood (2010) - Rated 24 May 2013
90 Les Misérables (2012) - Rated 24 May 2013
90 Gladiator (2000) - Rated 24 May 2013
90 The Da Vinci Code (2006) - Rated 24 May 2013
90 Priceless (2008) - Rated 24 May 2013
90 Coco Before Chanel (2009) - Rated 24 May 2013
95 Amélie (2001) - Rated 24 May 2013
90 Erin Brockovich (2000) - Rated 24 May 2013