bnarzulloev

bnarzulloev
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2021
Location: Dushanbe, Tajikistan, Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 97% The Sopranos (1999) - Rated 20 Sep 2021
90 63% Eastern Promises (2007) - Rated 20 Sep 2021
90 63% A History of Violence (2005) - Rated 20 Sep 2021
95 89% Joker (2019) - Rated 20 Sep 2021
95 89% Hannibal (2001) - Rated 20 Sep 2021
90 63% Uncut Gems (2019) - Rated 20 Sep 2021
75 6% Into the Wild (2007) - Rated 20 Sep 2021
80 21% Man on Fire (2004) - Rated 20 Sep 2021
80 21% The Godfather: Part III (1990) - Rated 20 Sep 2021
95 89% The Godfather: Part II (1974) - Rated 20 Sep 2021