bnbknbknk

bnbknbknk
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Butley (1974) - Rated 01 Feb 2018
90 83% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 30 Jan 2018
50 17% Dunkirk (2017) - Rated 29 Jan 2018
70 48% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 29 Jan 2018
50 17% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 29 Jan 2018
60 33% The White Ribbon (2009) - Rated 12 Jan 2018
80 65% Persona (1966) - Rated 11 Jan 2018
40 6% Deadpool (2016) - Rated 11 Jan 2018
80 65% Art School Confidential (2006) - Rated 11 Jan 2018
60 33% Inglourious Basterds (2009) - Rated 11 Jan 2018